Co się dzieje w świetlicy?

ROK SZKOLNY 2015/2016

Konkursy plastyczne:

– „Warto pomagać”- konkurs ogólnopolski- praca nagrodzona Milena Górecka

– „Jan Paweł II oczami dziecka – konkurs ogólnopolski- praca nagrodzona Grześ Gromadka

– „Barwy Jesieni” – konkurs świetlicowy

– „Patron naszej szkoły” – konkurs świetlicowy

– „Chopin bez granic”- konkurs świetlicowy

– „Światowe dni młodzieży z Janem Pawłem II – konkurs trwa do 19.II.2016

– „ Niebo w kolorze – spotkanie z zorzą polarną”- konkurs trwa do 15.12.2015

– „ Ulubiony bohater literacki”- konkurs świetlicowy

– „ Jesienne drzewa”- konkurs świetlicowy

wydarzenia:

02.11.2015 – warsztaty mydlarskie

10.11.2015–  program literacko-muzyczny z okazji dnia Niepodległości Polski, występują klasy „0”- „III”.Jedną z form spędzania czasu w świetlicy szkolnej są zajęcia ruchowe, które odbywają się kilka razy w tygodniu. Zajęcia bardzo często tworzone są przez dzieci, które same pokazują jakie ćwiczenie mają wykonać ich koledzy i koleżanki. Zajęcia ruchowe zakończone są ćwiczeniami buzi i języka.

Prace świetlicy zero

30 października w naszej świetlicy odbył się teatrzyk pt. ,,STRASZYDŁA”, który został stworzony przez uczniów klas pierwszych. Sądząc po minach publiczności teatrzyk bardzo się podobał, a obsada wykazała się ogromnymi zdolnościami aktorskimi.

Dzieci uczestniczące w przedstawieniu:

Franek Chyliński, Ola Kalkowska, Tomek Dąbrowski, Sebastian Więckowski, Amelka Andrzejczyk, Iza Frączak, Karol Matyjasiak, Basia Moćko, Maja Szymańska, Kornelia Kram, Mateusz Wojda.

Praca plastyczna pt. ,,Jesienny jeż”, została stworzona przez dzieci z klas I-III. Do jej wykonania dzieci potrzebowały: tekturę, kolorowy papier, krepinę, klej, nożyczki.