ZAGRALIŚMY DLA KACPRA

Pragniemy złożyć podziękowania na ręce Dyrektora Centrum Kultury w Łomiankach, Pana Janusza Zawadzkiego i wszystkich Pracowników tej placówki, którzy kolejny raz udowodnili Swoją gościnność i otwarte serca.

Dziękujemy także Państwu Kuźnickim i Ich uzdolnionym plastycznie Podopiecznym za przekazanie uroczych prac będących cegiełkami w czasie naszej zbiórki.

Wielkie ukłony kierujemy w stronę Pani Irminy Gerszewskiej, artystycznej Opiekunki Młodzieżowej grupy teatralnej z Pomorza działającej przy Krokowskim Centrum Kultury i współpracującej z Aktywnym Puckiem  oraz Puckim Hospicjum.

Na scenie zobaczyliśmy kolejno: Hannę Głowienke w monodramie „Nic się nie dzieje, to zaraz przejdzie”, Wojciecha Grabana w „Nikt mnie nie zna”, Jakuba Mielewczyka w „Poza rzeczywistością” oraz krótkie przedstawienie „Pytanie=odpowiedź”. Słowa padające ze sceny niewątpliwie na długo pozostaną w naszej pamięci, skłaniając do refleksji, a może nawet weryfikacji własnych poglądów i hierarchii wartości. Most przyjaźni między Pomorzem a Gminą Łomianki znowu pozwolił nam się spotkać.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Wszystkich Osób dobrej woli, którzy Swoją obecnością zechcieli nas zaszczycić, a przede wszystkim zaakcentować gest sympatii, wsparcia i solidarności z Kacprem i Jego Rodziną.

Na koniec wyrazić chcemy swą głęboką wdzięczność wobec Tych Wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie sobotniej akcji. Zapewniamy, że myślimy już o kolejnych wydarzeniach mających pomóc naszemu Uczniowi w walce z chorobą. Mamy jednocześnie nadzieję, że każda następna inicjatywa spotykać się będzie z coraz większym odzewem lokalnej społeczności.

Gdyby natomiast Ktoś z Państwa zechciał indywidualnie wesprzeć leczenie Kacpra podajemy wszystkie potrzebne dane:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

13 2490 0005 0000 4600 2021 8290

Tytułem: 31934, Nazwisko i Imię Podopiecznego (Kacper Sotomski)

W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić pod nr fundacji: 22 486 96 99 wew. 171 albo kontaktować się za pośrednictwem maila: biorki@dzieciom.pl
Poniżej zamieszczamy zdjęcia z sobotniego spotkania 🙂

miłego oglądania 🙂