Młodzi Mistrzowie Polskiej Informatyki – konkurs rekrutacyjny na obóz informatyczny

Szanowni Państwo,
informujemy, że w ramach projektu Młodzi Mistrzowie Polskiej Informatyki na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, w dniach 24.09-29.09.2017 organizujemy obóz informatyczny we Władysławowie.

Prosimy o przekazanie informacji Państwa uczniom uzdolnionym informatycznie, że szczegółowe informacje na temat tego jak można wziąć udział w procesie rekrutacyjnym dostępne są na www.talent.edu.pl.

Uczniowie zakwalifikowani do udziału w projekcie zostaną zaproszeni do udział w obozie finansowanym ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach zadania „Program wspierania rozwoju uczniów wybitnie uzdolnionych”, a najlepsi uczestnicy wezmą udział w międzynarodowych zawodach informatycznych w Bułgarii, które odbędą się w ostatnim tygodniu listopada 2017.

Stowarzyszenie Talent
al. Zwycięstwa 96/98