Kreatywni drugoklasiści zbudowali instalacje na temat bogactwa

Filmy innowacyjne oglądane przez klasy VII, a także II i IIII gimnazjum służą podejmowaniu wielu treści dyskusji podczas lekcji edukacji filmowej, pisaniu różnych form wypowiedzi, ale też pozwalają stymulować wyobraźnię uczniów i  realizować im działania artystyczne . Tym razem uczniowie klasy IIB zbudowali instalacje, wykorzystując szkolne ławki, krzesła i kolorowe taśmy klejące. Choć parę godzin poświęcili rozważaniom na temat różnych rodzajów współczesnej biedy, tym razem wszyscy zdecydowali, że stworzą instalacje dotyczące zagadnień bogactwa.
Efekty ich pracy możemy oglądać na zdjęciach. Przed nimi jeszcze opisanie instalacji, które zaproponowali. Sprawozdanie z ich zadań kuratorów wystawy znajdą się na stronie szkoły już wkrótce.
Zapraszamy do śledzenia wpisów…