POMÓŻMY KACPROWI – PRZEKAŻMY 1% PODATKU

W kwietniu 2017 roku u Kacpra, ucznia trzeciej klasy gimnazjum w Dziekanowie Leśnym, stwierdzono ostrą białaczkę limfoblastyczną. Rozpoczęła się batalia o jego życie i trwa do dziś. W tej walce oprócz rodziny i lekarzy wspiera go całe środowisko szkolne i przyjaciele z Dziekanowa i Łomianek.

Rodzina Kacpra, dotknięta już wcześniej niepełnosprawnością starszego syna, dzielnie podejmuje kolejne życiowe wyzwanie.

W imieniu przyjaciół Kacpra i jego rodziny prosimy o wsparcie go poprzez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, której jest podopiecznym. Można to zrobić, rozliczając 1% podatku lub przekazując darowiznę na subkonto Kacpra.

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:
31934 Sotomski Kacper

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Wpłaty pieniężne na konto fundacji:

Tytułem:

31934 Sotomski Kacper darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Szczegółowe informacje dotyczące podopiecznych oraz numer konta można znaleźć na stronie fundacji:  www.dzieciom.pl/podopieczni