„Internet bez przesady, czyli jak zapobiegać nadużywaniu Internetu przez dzieci i młodzież” – spotkanie dla rodziców

„Internet bez przesady”

W związku z włączeniem się Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach do międzynarodowej akcji pt.„Dzień Bezpiecznego Internetu” zapraszamy rodziców uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w spotkaniu pt.:

„Internet bez przesady, czyli jak zapobiegać nadużywaniu Internetu przez dzieci i młodzież”.

Chcemy by spotkanie stało się okazją do uwrażliwienia Państwa na problem nadmiernego korzystania przez dzieci z mediów elektronicznych i internetu. Podczas wykładu omówimy specyfikę problemu, przedstawimy możliwe działania profilaktyczne i sposoby reagowania na podejrzenie uzależnienie dziecka od sieci.

Spotkanie odbędzie się w Dziale Wsparcia Dziecka i Rodziny przy Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Szpitalna 7, Łomianki we środę 21.02.2018r.  w godz. 12:00 – 13:00

Zapisy pod numerem telefonu: 22 751 90 57

Osoby prowadzące: psycholog Magdalena Kłobukowska i psycholog Iwona Michalska-Cielniak

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.