Category Archives: Kalendarz roku szkolnego

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018

WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH I KONSULTACJI        
lp.Imię i nazwiskorodzaj zajęćtermin, salakonsultacje termin, sala
1.Banach AnnaKoło ekologiczne kl. Vcawartek 7l. S.6czwartek 8l. s.6
2.Bartnik-Sadowska MonikaKoło j. angielskiego kl. 2abcśroda 7l. s.8poniedziałek 7l. s.25a
3.Bielak AgnieszkaZajęcia wyrównawcze 2cśroda 6l. s.6 czwartek 5l. s.15awtorek 11:45 Pok. Naucz.
4.Bliżewska AnnaZajęcia wyrównawcze IIab Zajęcia wyrównawcze VIIabcśroda 13:45 s.23 piątek 14:35 s.23piątek 8:20 Pok.Naucz.
5.Bliżewska KatarzynaZajęcia wyrównawcześroda 7l. s.5 środa 8l.według potrzeb wtorek 4l Pok. Naucz.
6.Bojar Małgorzataśroda 10:50 s.3b
7.Browarny KrzysztofZajęcia rozwijające z muzykiponiedziałek 7:15 s.5
8.Dołgało MałgorzataZajęcia wyrównawcze j.polski Zajęcia wyrównawcze matem.poniedziałek 9l. s.17 czwartek 6l. s.28wtorek 13:45 Pok. Naucz.
9.Dominiczak KatrzynaZajęcia wyrównawcze j.polski Zajęcia wyrównawcze matem.poniedziałek 6l. Kier. środa 6l. Kier.wtorek 15:20 Pok.Naucz.
10.Dziembowska AgnieszkaZajęcia wyrównawczeponiedziałek 1l. S.12poniedziałek 12:30 Pok. Naucz.
11.Fechner-Miczuga Magdalenachemia wg potrzeb, zajęcia wyrównawcze, kołośroda 7,8l s.19czwartek 8:50-9:40 s.19b/Pok. Naucz.
12.Gędziorowski Andrzejwtorek 5l. S.19bwtorek 15:30
13.Goszczyńska-Kocbuch EdytaZajęcia wyrównawcze 5c,6ab dz Zajęcia wyrównawcze 6c, 6ab chł.poniedziałek 6l. S.19a wtorek 7l. S.13wtorek 3l. Pok. Naucz.
14.Górniak Teresa
15.Grodecka MałgorzataZajęcia wyrównawcze/kołośroda, piątek 7:15-8:00wtorek 7l. Pok. Naucz.
16.Gurban EwaKoło j. angielskiego kl. IVd Zajecia wyrównawcze Vac/IVb Zajęcia wyrównawcze 3bczwartek 1l. S.3b piątek 1l. S. 8 piątek 2l. S.8a poniedziałek 12:45 Pok. Naucz.
17.Jagoda MarzenaZajęcia wyrównawcze j.polski Zajęcia wyrównawcze matem.wtorek 3l. S.16 piątek 6l. S.26wtorek 13:45- 14:30 Pok. Naucz.
18.Jekiełek BogusławaZajęcia wyrównawcześroda 6,7l s.13czwartek 7:15-8:00 s.13
19.Kmieciak AgnieszkaZajęcia wyrównawczewtorek 14:30piątek 3l.
20.Kobiela GabrielaPrzygotowanie do Komunii Ani Klauzowtorek 15:30-17:00 w domu uczniaśroda 15:20 Pok. Naucz.
21.Kroczak Joannawtorek 4l
22.Krupiński PiotrSKSpiątek 8l.czwartek 5l.
23.Kryszkiewicz-Bawoł JolantaSKSśroda 8l.wtorek 13:30
24.Kuźnieców JanuszKoło historyczneśroda 7,8l. S.21czwartek 7l. s.21a
25.Kwaśniewska MagdalenaZajęcia korekcyjno-kompensacyjnewtorek 5l. Kl.1b piątek 6l. Kl.Ive
26.Kwiatkowska AnnaZajęcia wyrównawcze mat/pol Koło matematyczneponiedziałek 6l. s.16 piątek 3l. s.15wtorek 9:45-10:30 s.15
27.Leszczyńska KatarzynaKolo komputerowe kl.4-6 Zajęcia wyrównawcze kl. 6c/4d Zajęcia indyw. J. Burchardtponiedziałek 7l. s.10 piątek 7l. s.6 wtorek 7l. s.10środa 4l. Pok. Naucz.
28.Lis DanutaZajęcia wyrównawcze mat/pol poniedziałek 5l. Bibl. piątek 4l. Bibl.poniedziałek 9:50-10:35
29.Madej AnnaZajęcia wyrównawcze j. polski Zajęcia wyrównawcze matematykaponiedziałek 4l s.15a wtorek 6l. S.15aponiedziałek 5l. Pok. Naucz.
30.Małkiewicz KamilKoło rowerowe Koło roweroweponiedziałek s.6 czwartek s.6wtorek 3l. Pok. Naucz.
31.Mateuszczyk MariaKoło j. niemieckiego Zajęcia wyrównawczeponiedziałek 7:30 s.11 czwartek 7:30 s.11piątek 7:45
32.Matyjasiak JolantaZajęcia wyrównawcze, koło biologiczneczwartek 8l. S.23wtorek 6l. Pok. Naucz.
33.Minakowska-Koca Bernadetaj. angielski kl. IIIśroda 7:30 czwartek 7:15wtorek 4l.
34.Nadgrodkiewicz SylwiaZajęcia wyrównawcze, kołoponiedziałek 5l. S.19a środa 8l. S.12czwartek 15:20 s.13
35.Niewiadomska DorotaZajęcia wyrównawczeczwartek 7,8l s.8
36.Pawlak DorotaPrzygotowanie do konkursuwtorek 9l. s.22poniedziałek 6l. Pok.naucz.
37.Rekosz-Barylak AgnieszkaPrzygotowanie do egzaminów, konkursów. Zajęcia wyrównawczeponiedziałek 15:15-16:00 s.24 wtorek 14:25-15:10 s.24wtorek 15:10 s.24
38.Rogala KatarzynaSKSwtorek 7l.wtorek 14:30-15:00
39.Rusiecka-Rutkowska Bożenaj. polskiponiedziałek 1l. s.22 9l. s.14poniedziałek-czwartek 16:10
40.Rutkowski GrzegorzSKSwtorek 11:35-12:30
41.Schwerk MajaZajęcia wyrównawczepiątek 8,9l czwartek
42.Siwek MarzenaPrzygotowanie do konkursu. Zajęcia wyrównawcześroda 7l. s.5 czwartek 7,8l. s.5wtorek 7:30 s.5 piątek 7:30 s.5
43.Siwek-Jagodzińska EwelinaZajęcia wyrównawcześroda s.5 czwartek s.18piątek 3l. Pok. Naucz.
44.Słapczyńska AnitaZajęcia wyrównawczeponiedziałek 8l. s.8 wtorek 4l. s.8 czwartek 5l. Pok. Naucz.
45.Stec DorotaZajecia wyrównawcze Zajęcia rozwijająceponiedziałek 6l. s.15a piątek 6l. s.15awtorek 15:30:16:00 Pok. Naucz.
46.Szcześniak AgnieszkaRewalidacja K. RadzyńskiŚroda lub czwartek 2 godz. s.7konsultacje telefoniczne
47.Trochimiuk AnnaKoło turystyczne Zajęcia wyrównawczewg potrzeb piątek 7:30 s.227:50 s.22
48.Tytkowski PiotrSKSponiedziałek 15:20środa 11:45
49.Wichrowska IwonaWolontariatwg potrzeb wg potrzeb
50.Wieczorek EwaGry matematyczne - świetlicaśroda 5l św. Piątek 4l. Śwczwartek 15:20 s.9a
51.Zielecka IwonaKoło historyczneczwartek 7l. S. 21czwartek 5l. Pok. Naucz. Środa 7:30 s.22 gimnazjum
59.
60.

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO GIMNAZJUM

Organizacja roku szkolnego G. 2017-2018 kalendarz

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO SZKOŁA PODSTAWOWA

Organizacja roku szkolnego SP 2017-2018 kalendarz

Accessibility