Materac lateksowy z Poznania

materace lateksowe
http://salonzdrowegosnu.pl

http://salonzdrowegosnu.pl/

Jesteście Państwo w poszukiwaniu dobrego, wygodnego materacu do waszej sypialni? To idealnie się składa, ponieważ sklep z materacami salonzdrowegosnu.pl z siedzibą w mieście Poznań oferuje firmowe, komfortowe materace, które zadowolą każdego klienta. Materace lateksowe są niezwykle elastyczne i sprężyste i doskonale dopasowują się do ciała. Ten rodzaj materaca szczególnie polecany jest przez fizjoterapeutów osobom, które odczuwają dyskomfort związany z bólem karku i kręgosłupa. Materace lateksowe można nabyć w sklepie stacjonarnym w mieście Poznań, jak i w sklepie online w różnych wielkościach.

Najwyższej jakości lateks, to gwarancja długoletniego użytkowania przy zachowaniu higieny i czystości, ponieważ tego rodzaju materiału nie lubią roztocza, mikroby i inne bakterie. Jeśli nie możecie się Państwo zdecydować jaki rodzaj materaca zakupić, fachowa załoga sklepu chętnie udzieli porady i wszelkich informacji o danym modelu, by łatwiej było dopasować coś odpowiedniego nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Materace Koło ze sklepu Salon Zdrowego Snu w mieście Poznań

Od lat znana jest na rynku marka Koło, która produkuje materace z najlepszych jakościowo materiałów. W produkty tej firmy zaopatrzyć się można w sklepie salonzdrowegosnu.pl w Poznaniu. Materace są dostępne w różnych wymiarach np. 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, czy też na większe łóżka do sypialni 160x200 i 180x200. Wyróżniamy takie rodzaje jak materace bonelowe, w których sprężyny tworzą siatkę i zostały pokryte wkładką tapicerską, matą kokosową, lub pianką poliuretanową.

Materace kieszonkowe charakteryzujące się sprężynami umieszczonymi, każda osobno, w kieszeniach materiałowych, oraz materace piankowe z pianki poliuretanowej, które bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ciała. Najbardziej solidny i wytrzymały jest właśnie materac piankowy z wysokoelastycznej, termoelastycznej pianki, która ma doskonałe funkcje wentylujące powietrze. W sprzedaży sklep oferuje także materace dziecięce firmy Koło, dzięki którym mogą być Państwo pewni, że sen dziecka jest zdrowy, iż jest to naturalny produkt z lateksem Talalay.Salon Zdrowego Snu
Głogowska 178, 60-126 Poznań
wielkopolskie
888 222 276


Podobne z tej kategorii:


Najnowsze publikacje