Pikowanie materiałów

www.foltex.eu
http://www.foltex.eu

http://www.foltex.eu/

Sprawdzona oferta przez zadowolonych i stałych klientów oraz najwyższa jakość usług to profesjonalne pikowanie tkanin, jakie oferuje firma Foltex. Terminowość i solidność, fachowa realizacja powierzonego zlecenia to zalety współpracy z firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w branży. Pikowanie odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, obejmuje pikowanie materacy, materiałów oraz tkanin. Tkaniny materacowe pikowane są ważną częścią łóżka, na którym odpoczywamy wiele godzin. Komfort użytkowania, wygoda podczas snu i trwałość to właśnie zalety tkanin od firmy Foltex.

Oferta zawiera tkaniny pikowane i niepikowane. Dzianiny materacowe są z najwyższego gatunku materiałów, a nowatorskie maszyny dają możliwość pikowania różnorodnej szerokości oraz różnej gramatury owaty. Pikowanie takin, materiałów i materacy może być wykonane według gotowych wzorów, jakie można znaleźć na stronie foltex.eu lub zlecić swój indywidualny. Zamówienia można składać przez wysłanie wiadomości e-mail pod adres podany na stronie lub telefonicznie.

Technika pikowania

Przedsiębiorstwo Foltex działa na rynku wiele lat a doświadczona załoga firmy chętnie udzieli rady i pomocy przy trafnym wyborze tkanin czy usługi pikowania. Technika przeszyć jest dokładna i wykorzystać można przygotowane przez firmę standardowe szablony pikowania takie jak fala, cebula, różnej szerokości kratki i linie czy też wzór piernikowy. Usługa obejmuje również cięcie tkanin pikowanych na dowolny wymiar, pikowanie podszewek oraz włóknin odzieżowych i meblowych od 40g/m2 do 400g/m2. Nanieść można własny, oryginalny wzór komputerowy na materiał czy flizelinę.

Firma zajmuje się również produkcją boków do materacy i gotowych pikówek. Cały park maszynowy jest idealnie dostosowany do współczesnego rynku w branży odzieżowej, jak i meblowej, dzięki czemu zespół sprosta każdemu, nawet bardzo dużemu zleceniu w dogodnym terminie oraz konkurencyjnych i przystępnych cenach. Foltex z siedzibą w Kicinie obsługuje również klientów z Poznania oraz okolic miasta, a każde zlecenie jest skrupulatnie i fachowo wykonane.Foltex
Sucha 9, 62-004 Kicin
wielkopolskie
888 202 090

Najnowsze publikacje