Pomoc drogowa za granicą

http://www.bascik.pl/uslugi/pomoc-drogowa/

http://www.bascik.pl/uslugi/pomoc-drogowa/

Jedną ze specjalizacji PPHU Baścik jest profesjonalna całodobowa pomoc drogowa. Nie tylko Cieszyn i okolice to teren ich działań, ponieważ z powodzeniem pracują w całej Polsce, a nawet za granicą. To dziedzina, w której świadczą usługi już od wielu lat. Potrzebna pomoc drogowa w: Austrii, Czechach, Niemczech, na Słowacji lub we Włoszech? To kraje, do których dociera laweta od PPHU Baścik. Każdy kierowca, który znalazł się w niekomfortowej sytuacji na drodze, może liczyć na szybką i fachową pomoc.

Pomoc drogowa z Cieszyna to nie tylko zabranie auta powypadkowego lawetą, czy wyciągnięcie pojazdu z rowu lub ze zbiornika wodnego, ale to też wynajem samochodów. Jeśli musisz lub po prostu chcesz kontynuować swoją trasę, pomoc drogowa od PPHU Baścik, podstawi dla Ciebie auto zastępcze. Będziesz mógł bez problemów kontynuować swoją podróż. Całą resztą zajmą się pracownicy z firmy. A co z autem? Może zostać odholowany do warsztatu samochodowego, gdzie zostanie naprawiony i przygotowany do bezpiecznej jazdy.

Warsztat samochodowy Cieszyn i okolice

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Baścik prowadzi również warsztat samochodowy. Cieszyn i okolice to główny obszar, z którego przyjmuje zlecenia, jednak często zgłaszają się tam również klienci z całej Polski. Z jakich usług można skorzystać w dziedzinie mechaniki samochodowej? Przede wszystkim znajdziesz tam takich specjalistów jak blacharz i lakiernik. Usługi blacharsko-lakiernicze wykonywane są przez doświadczonych mechaników samochodowych, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i umiejętnościami. Możesz bez obaw powierzyć im auto, które z pewnością wróci do Ciebie jak nowe.

Mechanik samochodowy wykonuje również naprawy układów, przeglądy olejowe, konserwacje oraz wykonuje serwis klimatyzacji. Wszystkie usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, szybko, sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. Nabijanie klimatyzacji, jak i wszelkie naprawy oraz odgrzybianie to chleb powszedni firmy. Serwis samochodowy, laweta, pomoc drogowa oraz wynajem samochodów to główne zajęcia PPHU Baścik, Ponadto, firma zajmuje się też cięciem plazmowym CNC. Więcej informacji na stronie bascik.pl.PPHU Baścik
Gajowa 26, 43-426 Dębowiec, Łączka
śląskie
338 588 588