Roller do masażu mięśni. Profesjonalny masaż w domowych warunkach.

https://goodvibration.pl/rollery-wibracyjne-do-masazu/

https://goodvibration.pl/rollery-wibracyjne-do-masazu/

Sklep Good Vibration to miejsce dla osób, które poszukują profesjonalnych masażerów do użytku domowego. Jego główne urządzenia to: roller do masażu mięśni z wypustkami, innowacyjny masażer oczu, regenerujący kompresyjny masażer nóg oraz rozgrzewający masażer dłoni. Roller do masażu mięśni można zakupić w różnych rozmiarach i kształtach - dostępne są rollery wibrujące w kształcie piłki, orzeszka lub walca. Mała piłka wibrująca dotrze do ciężko dostępnych miejsc, zapewniając maksymalne odprężenie. Masażer oczu pomoże oderwać się od rzeczywistości, odżywi oczy i pomoże w zaśnięciu.

Z kolei kompresyjny masażer nóg dotleni mięśnie i poprawi krążenie krwi. A jeśli masz problem z wiecznie zimnymi dłońmi lub z drętwieniem rąk, użyj masażera dłoni. Każdy z tych urządzeń, jest wykonany w najnowszej technologii, a kształty dokładnie przemyślane. Dzięki temu akcesoria do masażu są ergonomiczne i można łatwo dopasować ich działanie do indywidualnych potrzeb. Zainwestuj np. w roller do masażu mięśni i ciesz się jędrnym ciałem pełnym wigoru i energii.

Roller do masażu mięśni - kiedy go używać?

Rollera do masażu mięśni marki Good Vibration można używać o każdej porze dnia i nocy. Zawsze wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba. To urządzenie, które działa korzystanie na ramiona i przedramiona, kark, plecy, barki, talię, pośladki, uda, łydki i stopy. Już pierwsze użycie rollera zapewni dużą ulgę w bólu i rozluźnienie mięśni. Można używać go przed, jak i po aktywności fizycznej, przed oraz po pracy, a także przed snem i zaraz po przebudzeniu. Jest też wskazany dla osób, które walczą z cellulitem i rozstępami. Roller do masażu mięśni wykonany jest z karbowanego spienionego polipropylenu.

Ma 4 poziomy wibracji, dzięki czemu łatwo dopasować jego intensywność działania do aktualnych potrzeb. Chcesz zadbać o zdrowie i urodę w domu? Zamów roller do masażu mięśni i działaj na wielu poziomach. Zyskasz lepsze samopoczucie, atrakcyjny wygląd oraz pozbędziesz się stresu i napięcia. Roller ma ciekawy design, możesz więc trzymać go na biurku w pracy i zabierać ze sobą w podróże. Używanie rollera do masażu mięśni pozwoli Ci na zintensyfikowanie efektów treningu.Almara Sp. z o.o
Mozarta 3/627, 02-736 Warszawa
mazowieckie
607 696 044


Podobne z tej kategorii:


Najnowsze publikacje