Dom opieki dla Seniora - Warszawa

www.willakakolowa.pl
https://www.willakakolowa.pl

https://www.willakakolowa.pl/

Prywatny dom seniora Willa Wawerska niedaleko miasta Warszawa, w Józefowie zapewnia całodobową, troskliwą opiekę w miłej i rodzinnej atmosferze. Jest to doskonały wybór domu opieki dla każdego, kto zdecyduje się spędzić jesień życia w ośrodku wśród życzliwych ludzi. Będąc pod skrzydłami naszego fachowego personelu, lekarzy, rehabilitantów i opiekunek mają Państwo pewność, że bliska osoba jest pod bardzo dobrą i stałą opieką. W ośrodku są wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Pokoje są wygodne i przestronne, dwuosobowe, dzięki czemu nikt nie będzie się czuł samotnie w Willi Wawerskiej.

Do dyspozycji jest także duży, piękny ogród, w którym seniorzy miło spędzają wspólnie czas i relaksują się na łonie natury. Okolica zachęca do aktywności i spacerów wśród bujnej zieleni i lasów mazowieckich. Niedaleko domu znajduje się także kino oraz kawiarnia, gdzie pensjonariusze chętnie spędzają czas przy pysznej aromatycznej kawie. Dom seniora w okolicy miasta Warszawa to idealne miejsce dla samotnych starszych osób.

Ośrodek dla osób starszych

Willa Wawerska zaprasza do zapoznania się z oferowanymi usługami. Oferta zawiera opiekę nie tylko lekarską, ale także duszpasterską. Wiadomo, jak ważna jest dla seniora modlitwa i wsparcie duchowe, dlatego duszpasterz odwiedza pensjonariuszy, kiedy tylko jest taka potrzeba. Pobyty krótkoterminowe są dobrą opcją, by osoba starsza przekonała się do pobytu w domu opieki. Dostępne są również pokoje dla małżeństw, co daje możliwość spędzenia wieku senioralnego razem, jak dotychczas w domu rodzinnym, dzięki czemu jest łatwiej wspólnie zaadoptować się w nowym miejscu.

Dom seniora zapewnia zajęcia terapeutyczne, a posiłki są smaczne i zdrowe, oraz dostosowane do danej diety pensjonariusza. Ośrodek jest w stałym, bezpośrednim kontakcie z rodziną pensjonariusza oraz zaprasza do odwiedzin każdego dnia. Dom seniora Willa Kąkolowa mieści się w okolicy Warszawy i działa od 2014 r. w Józefowie. Dom spokojnej starości to niejednokrotnie jedyna alternatywa, by zapewnić najstarszym członkom rodziny dobrą, stałą i fachową opiekę, gdy sami nie macie Państwo możliwości zaopiekować się dziadkiem, babcią, ciocią czy rodzicami.Willa Wawerska
Wawerska 46C, 05-420 Józefów
mazowieckie
609 492 009


Podobne z tej kategorii:


Najnowsze publikacje