Firma produkująca gadżety reklamowe z nadrukiem

https://reklamyprogres.pl/produkty/skrobaczka/

https://reklamyprogres.pl/produkty/skrobaczka/

Oferta przedsiębiorstwa Progres kierowana jest do agencji reklamowych oraz osób prowadzących własną działalność, które chciałyby pozyskać nowych klientów poprzez zastosowanie niedrogiej reklamy. Firma zajmuje się produkcją gadżetów promocyjnych, takich jak samochodowe zawieszki zapachowe, breloki, zapalniczki, okładki na dokumenty i skrobaczki z nadrukiem. Produkty te stanowią doskonałe miejsce na umieszczenie hasła, czy loga promującego określoną firmę. Poza tym to bardzo użyteczne artykuły, które przydają się w codziennym życiu.

Dlatego warto zaopatrzyć swój biznes w zawieszki, breloki do kluczy, czy inne przedmioty marki Progres i wręczyć potencjalnym bądź stałym klientom, zachęcając do współpracy. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa dostępne są kolory i wzory poszczególnych gadżetów. Zespół Progres przy realizacji każdego zamówienia zwraca uwagę na kilka istotnych aspektów, takich jak staranność wykonania oraz wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji. Dzięki temu firma od lat cieszy się wysoką renoma.

Skrobaczki z nadrukiem - praktyczna forma reklamy

Zimą, kiedy zamarznięte szyby sprawiają, że każdego poranka kierowcy muszą poświęcić sporo czasu na doprowadzenie ich do odpowiedniego stanu, niezbędne okazują się skrobaczki. Jednak niektóre z nich, zamiast przyspieszyc pracę, znacznie ją utrudniają. Firma Progres oferuje różnorodne skrobaczki z nadrukiem. Oznacza to, że tego rodzaju przedmioty mogą być równie, jak nie nawet bardziej skutecznym nośnikiem reklamy, co ulotki czy ogłoszenie w prasie. Z pewnością klient obdarowany skrobaczką z nadrukiem promocyjnym w sytuacji, gdy zaskoczy pogoda, z chęcią sięgnie po taki gadżet, a przy okazji przypomni sobie o usługach przedsiębiorstwa, z którego pochodzi prezent.

Poza tym skrobaczki marki Progres są wykonane z solidnego tworzywa, dzięki temu mogą służyć przez lata. Firma oferuje wiele rozmaitych modeli, zarówno klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych. Dostępne są również wersje dwuczęściowe, posiadające dodatkową szczotkę do omiatania śniegu z powierzchni auta, bądź rękawicę, ogrzewającą rękę.Progres
Jacka Malczewskiego 11, 13-200 Działdowo
warmińsko-mazurskie
509 732 596


Podobne z tej kategorii:


Najnowsze publikacje