Pracownia psychologiczna - badania i nauka jazdy w Kielcach

Badania Psychologiczne Kielce

Firma "U Sławka - Szkoła Jazdy" specjalizuje się w kompleksowych kursach na prawo jazdy. Podejmując współpracę z tą firmą, zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na bycie naprawdę dobrym kierowcą. Firma szkoli kandydatów na kierowców od roku 1995 i ma na swoim koncie ogromną liczbę wyszkolonych kursantów, którzy dzisiaj poruszają się po drodze bezpiecznie i sprawnie. Jeśli chcesz do nich dołączyć, skontaktuj się z firmą i ustal szczegóły szkolenia. Przed przystąpienie do egzaminu na prawo jazdy, musisz odbyć niezbędne badania, które również wykonasz w firmie "U Sławka - Szkoła Jazdy".

Prowadzi ona własną pracownię, która oferuje kompleksowe badania psychologiczne. Kielce to jedna siedziba firmy, natomiast druga znajduje się w Jędrzejowie. Odwiedź miejsce, które Ci bardziej odpowiada i przygotuj się do roli kierowcy najlepiej, jak to będzie możliwe. Przygotowanie takie zapewni Ci szkoła, która ma doświadczenie, wiedzę, zatrudnia wyszkolonych i świetnie przygotowanych instruktorów nauki jazdy.

Kompleksowe badania psychologiczne w Kielcach

Badania psychologiczne w Kielcach w pracowni prowadzonej przez firmę "U Sławka - Szkoła Jazdy", kierowane są do: kandydatów na kierowców kat. C, D i E, kierowców wykonujących transport drogowy osób i rzeczy (w tym tramwajarzy i kierowców autobusów), kierowców pojazdów uprzywilejowanych, a także operatorów takich sprzętów jak: koparki, dźwigi, podnośniki i suwnice. Ponadto, kompleksowe badania psychologiczne muszą przejść osoby, które zostały zatrzymane podczas jazdy pod wpływem alkoholu oraz osoby, którym prawo jazdy zostało zatrzymane za przekroczenie limitu punktów karnych.

Pracownia psychologiczna w Kielcach swoje usługi kieruje również do kandydatów oraz instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy oraz osób, które ubiegają się o pozwolenie na broń. Cennik badań psychologicznych wykonywanych w Kielcach znajduje się na stronie internetowej pod adresem uslawka.com. Warto zapoznać się z ofertą i skorzystać z usług, które są rzetelne, kompleksowe i realizowane przez wyszkolonych specjalistów.

U Sławka - Szkoła Jazdy
Poleska 44, 25-325 Kielce