Sztuczna trawa, która wygląda jak prawdziwa

www.syngrass.pl/produkty/sztuczne-trawy/
https://www.syngrass.pl

https://www.syngrass.pl/produkty/sztuczne-trawy/

Sztuczna trawa to główny produkt sprzedażowy, znajdujący się w ofercie firmy Syngrass. Oferta jest tak skomponowana, by każdy klient mógł wybrać dla siebie odpowiedni produkt. Co zatem znajduje się w sprzedaży? Sztuczna trawa dekoracyjna na balkon, na taras i do ogrodu, a także trawa sportowa, czyli golfowa i piłkarska. Każdy model posiada wysokiej jakości włosie syntetyczne, które jest odporne na częste użytkowanie i warunki atmosferyczne. Wybór odpowiedniej sztucznej trawy zależy od tego, gdzie ma się ona znaleźć.

Modele z krótkim włosiem nadają się do pomieszczeń, zarówno na podłogę, jak i na ścianę, natomiast modele z dłuższym włosiem świetnie sprawdzają się na zewnątrz. Co ważne, klienci mogą wybrać odcień zieleni, który najbardziej przypadnie im do gustu. Sztuczna trawa posiada gdzieniegdzie dodane włosie, które imituje wysuszone źdźbła, dzięki temu wygląda jak prawdziwa i nie sposób zgadnąć, iż jest to trawa syntetyczna. Oferta wraz z dostępnymi produktami znajduje się na stronie pod adresem syngrass.pl.

Sztuczna trawa - zastosowanie

Sztuczna trawa ma wiele zastosowań i pasuje do przeróżnych miejsc - może stanowić dekorację, miejsce odpoczynku, plac do zabawy z dziećmi lub przestrzeń dla zwierząt. Sztuczna trawa, co najważniejsze, jest bezpieczna zarówno dla osób dorosłych, dla dzieci, jak i dla zwierząt. Wygląda niezwykle naturalnie, zapewnia komfort, jest miła w dotyku i występuje w różnych, przepięknych kolorach. Jeśli nie wiesz, który model sztucznej trawy wybrać, poradź się specjalistów z firmy Syngrass. Doradzą nie tylko w kwestii koloru, ale tez długości włosia i poinstruują, jak należy dbać o trawę, by służyła możliwie jak najdłużej.

Oczywiście nie musisz jej przycinać, podlewać, czy nawozić. Wystarczy, że od czasu do czasu ją odkurzysz lub umyjesz mokrą ściereczką. Możesz też lekko zrosić ją wodą, gdy na zewnątrz panuje upał. A jeśli akurat pada... cóż, mycie i czyszczenie masz tak naprawdę z głowy! Sztuczna trawa to jedna z lepszych alternatyw dla innych nawierzchni typu beton, drewno czy plastik. Warto rozważyć jej zakup!Syngrass
Chabrowa 2, 62-053 Borkowice
wielkopolskie
518 378 333

Najnowsze publikacje