Pawilony i kontenery z płyt warstwowych - portiernie

Portiernie
https://www.pawilonyefekt.pl

https://www.pawilonyefekt.pl/portiernie-strozowki-i-garaze-firmy-efekt/

Oferta przedsiębiorstwa Efekt kierowana jest zarówno do osób prowadzących własną działalność gospodarczą, jak i klientów indywidualnych. Obiekty z płyt warstwowych, nazywanych także płytami obornickimi, świetnie sprawdzają się jako hale produkcyjne, magazynowe, pawilony handlowe, biurowe, a nawet gastronomiczne. Poza tym tego typu przestrzeń można wykorzystać do stworzenia portierni, stróżówki, czy wartowni. Coraz chętniej klienci decydują się również na zastosowanie obiektów z płyt warstwowych, jako miejsca na organizacje przyjęć i uroczystości okolicznościowych.

Firma Efekt gwarantuje nie tylko błyskawiczną realizację zamówienia, ale także szybki montaż. Specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, stosując technologię lekkiej obudowy. Dzięki temu zakład niesamowicie się rozwinął, otwierając kolejne oddziały poza Polską, tym razem w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Zalet tego rodzaju budownictwa jest naprawdę wiele. Jedną z nich jest bezdyskusyjnie niewielki koszt inwestycji i szybki czas wykonania.

Mobilne portiernie

Aby pracownik ochrony mógł odpowiednio wypełniać swoje obowiązki, potrzebuje miejsca, które zapewni właściwe warunki. W tym celu przy siedzibach przedsiębiorstw stawia się portiernie. Jednak wybudowanie nawet tak niewielkiego budynku wiąże się z wieloma trudnościami, w tym między innymi wylaniem fundamentów, czy oczekiwaniem na wyschniecie wymurowanych ścian. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi firma Efekt, która produkuje różnej wielkości portiernie i stróżówki, korzystając z technologii lekkiej obudowy, czyli wykonując całe obiekty z płyt warstwowych.

Każdy z projektów dostosowywany jest do indywidualnych preferencji klienta. Portiernie mogą być wyposażone w kilka dodatkowych elementów, a także posiadać ocieplenie. Ich wygląd wizualny również niczym nie odbiega od tradycyjnie murowanych budynków, a wręcz prezentuje się dużo bardziej nowocześnie. Warto podkreślić, że portiernie tworzone przez zespół specjalistów z firmy Efekt są mobilne, co oznacza, że w dowolnym momencie można zmienić ich lokalizację.EFEKT Sp. z o.o.
Krosin 7b, 64-710 Połajewo
wielkopolskie
792 589 207


Podobne z tej kategorii:


Najnowsze publikacje