Produkty spożywcze - Kasze Gryczane

Gryczana Kasza
https://kampolrusiec.pl

https://kampolrusiec.pl/kasza-gryczana

P.P.H.U. KAMPOL to firma, która dostarcza na polski rynek zdrowe produkty, takie jak: kasza gryczana, kasza jaglana, kasza jęczmienna, siemię lniane oraz wiele innych produktów spożywczych, w tym ziarna i pestki. Firma prowadzi zarówno sprzedaż, jak i skup ziaren. Dysponuje własnym transportem, a baza logistyczna znajduje się w miejscowości Rusiec. Na pierwszym miejscu w firmie, jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów. Dzięki temu zarówno kasza gryczana, jęczmienna, jaglana, jak i inne produkty posiadają wiele cennych składników odżywczych i właściwości zdrowotnych.

Kampol dba nie tylko o ludzi, ale też o zwierzęta. Oferuje wysokiej jakości pasze i karmy dla zwierząt, które pozytywnie wpływają na ich rozwój. W sprzedaży znajdują się, między innymi, karma dla gołębi, kanarków, papug i dzikich ptaków oraz karmy dla gryzoni i królików, również dla bażantów, kur, kaczek i gęsi. Jeśli zatem poszukują Państwo wartościowych produktów, które bogate są w składniki mineralne i witaminy, koniecznie odwiedźcie firmę Kampol we wsi Rusiec.

Kasza gryczana bogata w składniki odżywcze

P.P.H.U Kampol to przede wszystkim producent wysokiej jakości kasz, czyli produktów, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Można z nich przyrządzić wiele pysznych i zdrowych dań, pełnych witamin i minerałów. Z pewnością godną uwagi jest kasza gryczana. Jej największą zaletą jest fakt, iż nie posiada glutenu. Mogą ją zatem spożywać osoby chore na celiakię lub te, które po prostu z własnego wyboru starają się unikać glutenu. Kasz gryczana znana jest ze swojego charakterystycznego, lekko orzechowego smaku i dość mocnego aromatu.

Pasuje zarówno do obiadów, jak i do różnego rodzaju przekąsek. Kasza gryczana to skarbnica witamin i minerałów. Regularne jej jedzenie dostarcza organizmowi, między innymi, witamin E i A, witamin w grupy B oraz duże ilości błonnika pokarmowego. Posiada w swoim składzie nienasycone kwasy tłuszczowe, białko oraz węglowodany. Jest zatem pełnowartościowym posiłkiem, który powinien lądować na talerzu minimum dwa razy w tygodniu. Kasza gryczana nadaje się dla osób, które dużo trenują oraz tych, które chcą zrzucić zbędne kilogramy.P.P.H.U. KAMPOL
Wieluńska 12a, 97-438 Rusiec
łódzkie
6766132